Forestillingsprogram for Turnéorganisasjonen  i samarbeid med Marie Hafnor / Svend Erichsen og Kulturproduksjoners produksjon Jeg foretrekker lyset (2020)
Forestillingsprogram for Turnéorganisasjonen i samarbeid med Marie Hafnor / Svend Erichsen og Kulturproduksjoners produksjon Jeg foretrekker lyset (2020) Karen Høie
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Unge Viken Teaters produksjon Til ungdommen (2020)
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Unge Viken Teaters produksjon Til ungdommen (2020) Oslo Nye Teater
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Hjemkomsten (2020)
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Hjemkomsten (2020) Rogaland Teater
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Tønes (2020)
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Tønes (2020) Rogaland Teater
Festivalprogram for Figurfestspillene i Tønsberg 2020.
Festivalprogram for Figurfestspillene i Tønsberg 2020. Figurfestspillene i Tønsberg
Program for Plexus Polaires produksjon Moby Dick (2020)
Program for Plexus Polaires produksjon Moby Dick (2020) Plexus Polaire
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Madama Butterfly (2020)
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Madama Butterfly (2020) Den Norske Opera & Ballett
Forestillingsprogram for Haugesund Teaters produksjon En beretning om blindhet (2020)
Forestillingsprogram for Haugesund Teaters produksjon En beretning om blindhet (2020) Haugesund Teater
Forestillingsprogram for Åarjelhsaemien Teateres produksjon Staaloe (2020)
Forestillingsprogram for Åarjelhsaemien Teateres produksjon Staaloe (2020) Åarjelhsaemien Teatere AS
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Eugene Onegin (2020)
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Eugene Onegin (2020) Den Norske Opera & Ballett
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Thalia Teaters produksjon Så som i himmelen (2020)
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Thalia Teaters produksjon Så som i himmelen (2020) Oslo Nye Teater
Forestillingsprogram for  Det Norske Teatret og Det Vestnorske Teaterets produksjon Raskolnikov (2019)
Forestillingsprogram for Det Norske Teatret og Det Vestnorske Teaterets produksjon Raskolnikov (2019) Det Vestnorske Teateret
Forestillingsprogram for Det Norske Teatret og Det Vestnorske Teaterets produksjon Raskolnikov (2019)
Forestillingsprogram for Det Norske Teatret og Det Vestnorske Teaterets produksjon Raskolnikov (2019) Det Norske Teatret
Forestillingsprogram for Nationaltheatrets produksjon Den utrolige historien om den kjempestore pæra (2019)
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Ildfuglen / Vårofferet (2019)
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Ildfuglen / Vårofferet (2019) Erik Berg, Den Norske Opera & Ballett
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Tryllefløyten - sesongpremiere 2019
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Tryllefløyten - sesongpremiere 2019 Den Norske Opera & Ballett
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon OSLO (2019).
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon OSLO (2019). Det Norske Teatret
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Dottera (2019)
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Dottera (2019) Det Norske Teatret
Forestillingsprogram for Teater Ibsen og Hordaland Teaters produksjon Min venn fascisten (2019)
Forestillingsprogram for Teater Ibsen og Hordaland Teaters produksjon Min venn fascisten (2019) Teater Ibsen
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Den knuste krukka (2019)
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Den knuste krukka (2019) Det Norske Teatret