Forestillingsprogram for Beaivváš Sámi Našunálateáhters produksjon Koke Bjørn (2021).
Forestillingsprogram for Beaivváš Sámi Našunálateáhters produksjon Koke Bjørn (2021). Beaivváš Sámi Našunálateáhter
Program for Plexus Polaires produksjon Moby Dick (2020)
Program for Plexus Polaires produksjon Moby Dick (2020) Plexus Polaire
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Madama Butterfly (2020)
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Madama Butterfly (2020) Den Norske Opera & Ballett
Forestillingsprogram for Haugesund Teaters produksjon En beretning om blindhet (2020)
Forestillingsprogram for Haugesund Teaters produksjon En beretning om blindhet (2020) Haugesund Teater
Forestillingsprogram for Åarjelhsaemien Teateres produksjon Staaloe (2020)
Forestillingsprogram for Åarjelhsaemien Teateres produksjon Staaloe (2020) Åarjelhsaemien Teatere AS
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Eugene Onegin (2020)
Forestillingsprogram for Den Norske Opera og Balletts produksjon Eugene Onegin (2020) Den Norske Opera & Ballett
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Thalia Teaters produksjon Så som i himmelen (2020)
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Thalia Teaters produksjon Så som i himmelen (2020) Oslo Nye Teater
Forestillingsprogram for Turnéorganisasjonen  i samarbeid med Marie Hafnor / Svend Erichsen og Kulturproduksjoners produksjon Jeg foretrekker lyset (2020)
Forestillingsprogram for Turnéorganisasjonen i samarbeid med Marie Hafnor / Svend Erichsen og Kulturproduksjoners produksjon Jeg foretrekker lyset (2020) Karen Høie
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Unge Viken Teaters produksjon Til ungdommen (2020)
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teater og Unge Viken Teaters produksjon Til ungdommen (2020) Oslo Nye Teater
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Hjemkomsten (2020)
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Hjemkomsten (2020) Rogaland Teater
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Tønes (2020)
Forestillingsprogram for Rogaland Teaters produksjon Tønes (2020) Rogaland Teater
Festivalprogram for Figurfestspillene i Tønsberg 2020.
Festivalprogram for Figurfestspillene i Tønsberg 2020. Figurfestspillene i Tønsberg
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Dottera (2019)
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Dottera (2019) Det Norske Teatret
Forestillingsprogram for Teater Ibsen og Hordaland Teaters produksjon Min venn fascisten (2019)
Forestillingsprogram for Teater Ibsen og Hordaland Teaters produksjon Min venn fascisten (2019) Teater Ibsen
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Den knuste krukka (2019)
Forestillingsprogram for Det Norske Teatrets produksjon Den knuste krukka (2019) Det Norske Teatret
Program for Den internasjonale Fosse-festivalen
Program for Den internasjonale Fosse-festivalen Det Norske Teatret
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teaters produksjon Min briljante venninne (2019)
Forestillingsprogram for Oslo Nye Teaters produksjon Min briljante venninne (2019) Oslo Nye Teater
Forestillingsprogram for Nordland Teaters produksjon Kollektivt selvmord (2019)
Forestillingsprogram for Nordland Teaters produksjon Kollektivt selvmord (2019)
 Forestillingsprogram for Den Nationale Scenes produksjon Kim F - turne i 2019
Forestillingsprogram for Den Nationale Scenes produksjon Kim F - turne i 2019 Den Nationale Scene, Teater Innlandet
Forestillingsprogram for Sogn og Fjordane Teaters produksjon Translyria (2019)
Forestillingsprogram for Sogn og Fjordane Teaters produksjon Translyria (2019) Teater Vestland