SHOOT THE MOON - dancingmadlybackwards - The Wake - Access - Shoot the Moon (Den Norske Opera & Ballett) |
13. feb. 2010 |
Annet |
Romeo og Julie - en moderne kjærlighetshistorie (Den Norske Opera & Ballett) |
25. feb. 2009 |
Instruksjon |
Det Gudommelige Tivoli (Den Norske Opera & Ballett) |
11. okt. 1995 |
Koreografi |
Jenta vår - Konvolutten - Stoolgame - Elegiaque - Diana og Acteon - Piazolla in concert - Raymonda (Den Norske Opera & Ballett) |
10. mar. 1995 |
Danser (Konvolutten) |
Nøtteknekkeren (Den Norske Opera & Ballett) |
3. des. 1994 |
Danser (Drosselmayer), Annet |
DANSENS ÅR (Den Norske Opera & Ballett) |
18. nov. 1993 |
Danser (i Night Creature) |
Romeo og Julie (Den Norske Opera & Ballett) |
10. okt. 1992 |
Danser (Fader Lorenzo), Instruksjon |
Menn danser - 92 (Stiftelsen menn danser) |
21. jun. 1992 |
Danser |
Aftonland - Stoolgame - Miss Donnithornes fikse idé (Den Norske Opera & Ballett) |
22. okt. 1991 |
Danser (i Stoolgame) |
NIJINSKIJ-AFTEN - Sylfiden - Daphnis og Chloë - Le spectre de la rose - Vårofferet - Petrusjka (Den Norske Opera & Ballett) |
4. okt. 1991 |
Danser (Sjarlatanen i Petrusjka) |
STRAVINSKIJ-AFTEN 1 - Apollon Musagète - Rhyme nor Reason - Party Game - Petrusjka (Den Norske Opera & Ballett) |
1. okt. 1991 |
Danser (Sjarlatanen i Petrusjka) |
Gala Performance - Mythical Hunters - Les Noces (Den Norske Opera & Ballett) |
20. okt. 1990 |
Danser (Italiensk kavaler i Gala Performance / Brudens far i Les Noces) |
Volven (Den Norske Opera & Ballett) |
14. okt. 1989 |
Danser (Ask) |
Grosse Fuge - Stoolgame - Romeo og Julie (Den Norske Opera & Ballett) |
6. mai. 1988 |
Danser (i Grosse Fuge / i Stoolgame) |
Allegro Brillante - Konvolutten - Soweto - Salome (Den Norske Opera & Ballett) |
3. mar. 1988 |
Danser (i Allegro Brillante / i Konvolutten) |
Tango Buenos Aires 1907 (Den Norske Opera & Ballett) |
19. mar. 1987 |
Danser (Sønn i familien Gallo) |
Populæraften - Symfoni i D - Minotauros - Rhapsody in blue (Den Norske Opera & Ballett) |
12. feb. 1987 |
Danser (i Symfoni i D / Minotauros i Minotauros / Solist i Rhapsody in blue), Koreografi |
Victoria (Den Norske Opera & Ballett) |
May 1986 |
Danser (Richmond), Danser (Mann i sort) |
Symfoni i D - Bernardas hus + Lieder eines fahrenden Gesellen + Konvolutten (Den Norske Opera & Ballett) |
27. feb. 1986 |
Danser (i Symfoni i D / i Konvolutten) |
Askepott (Den Norske Opera & Ballett) |
12. des. 1985 |
Danser (Prinsen) |
Vi har ikke tid - Soweto + Mythical Hunters eller Serenade (Den Norske Opera & Ballett) |
24. okt. 1985 |
Idé |
20th Century Shox + Ballet Imperial og Soweto eller Mythikal Hunters og Frøken Julie eller Serenade og Lady and the Fool (Den Norske Opera & Ballett) |
3. okt. 1985 |
Danser (i Musketer i 20th Century Shox / i Ballet Imperial / i Serenade / Capitano Andocino i Lady and the Fool) |
Dansegala 28. september 1985 (Den Norske Opera & Ballett) |
28. sep. 1985 |
Danser (Ballet Imperial) |
3 store: De fire temperamenter - Strender - Medea (Den Norske Opera & Ballett) |
7. mar. 1985 |
Danser (Melankolsk - De fire temperamenter / Strender) |
Diaghilevs Ballets Russes (Den Norske Opera & Ballett) |
7. feb. 1985 |
Danser (Grigoriev / Den keiserlige ballett / "Vårofferet" / Han / Celebritet) |
Aida (Den Norske Opera & Ballett) |
12. nov. 1984 |
Danser |
FIRE NYE NORSKE - Festpolonaise - På den 6. dag - Spillopper - Nå (Den Norske Opera & Ballett) |
27. sep. 1984 |
Danser (i Spillopper), Koreografi, Kostymedesign |
Hamlet (Den Norske Opera & Ballett) |
29. jan. 1984 |
Danser (Rosenkrantz) |
Svanesjøen (Den Norske Opera & Ballett) |
21. apr. 1983 |
Danser (Prins Siegfried), Danser (von Rothbart) |
Flåklypaballetten (Den Norske Opera & Ballett) |
12. jan. 1983 |
Danser (Sheik Ben Redikk fy Fazan) |
Sylvia (Den Norske Opera & Ballett) |
27. mai. 1982 |
Danser (Amintha - også i NRK) |
Don Quixote (Den Norske Opera & Ballett) |
5. mar. 1981 |
Danser (Espada, matadoren / Fandango) |
Ballett Verksted -80 - Tøys og tull - Rammen - Ukjente historier - Partita - Den sorte fuglen - Sonate for 14 føtter (Den Norske Opera & Ballett) |
7. nov. 1980 |
Koreografi |
Skjebnens makt (Den Norske Opera & Ballett) |
6. okt. 1980 |
Koreografi, Danser |
Stormen (Den Norske Opera & Ballett) |
11. sep. 1980 |
Danser (Ferdinand, sønn av kongen av Neapel / Diverse roller - også i NRK 1981) |
Manon Lescaut (Den Norske Opera & Ballett) |
14. apr. 1980 |
Koreografi |
Napoli eller Fiskeren og hans Brud (Den Norske Opera & Ballett) |
21. feb. 1980 |
Danser (Golfo, en havånd), Danser (Ballabile / Pas de Six og Tarantella) |
Ballettaften - Hi-Kyo - Episode I - En gjengrodd have (A Garden Unkempt) - Graduation Ball (Den Norske Opera & Ballett) |
11. okt. 1979 |
Danser (Episode I / En gjengrodd have / Juniorkadett i Graduation Ball) |
Ballett - Verksted -79 - Where are you going to? - Portrett av Dorian Gray - Spillopper - Underveis til en virkelighet - Dekadans - Etyde nr. 3 - Prinsessene i berget det blå (Den Norske Opera & Ballett) |
18. mai. 1979 |
Danser (Where are yoy going to? / Spillopper / Dekadans / Løytnanten i Prinsessene i Berget det blå) |
Coppélia (Den Norske Opera & Ballett) |
15. mar. 1979 |
Danser (Franz), Danser (Masurka / Foloved par) |
Mot solen (Den Norske Opera & Ballett) |
6. okt. 1977 |
Danser (Luft og jord / Bohem / Livets dans) |
Ballett-Verksted -77 - Ballettsuite nr. 1 - Møte - Trio - Vi har ikke tid (Den Norske Opera & Ballett) |
27. mai. 1977 |
Koreografi |
Orfeus i Underverdenen (Den Norske Opera & Ballett) |
2. mai. 1977 |
Danser |
Kinderscenen - Gayané - Vi har ikke tid - 8 dager fra kr. 575,- (Den Norske Opera & Ballett) |
19. apr. 1977 |
Danser (Kinderscenen / 8 dager fra kr. 575,-) |
Ballettaften - Juni og jeg - Samklang - Les Patineurs (Den Norske Opera & Ballett) |
17. feb. 1977 |
Danser (Juni og jeg / Les Patineurs) |
Ballettaften - Ballet Imperial - Mythical Hunters - Pineapple Poll (Den Norske Opera & Ballett) |
6. okt. 1976 |
Danser (Ballet Imperial / Mythical Hunters / Mannskap på H.M.S. "Hot Cross Bun" i Pineapple Poll) |
Ballettaften - De fire vindene - I morgen? - Strender - 8 dager fra kr. 575,- (Den Norske Opera & Ballett) |
20. mai. 1976 |
Danser (Vestavinden i De fire vindene / Strender - også i NRK i 1977 / Pedro i 8 dager fra kr. 575,-) |
En natt i Venedig (Den Norske Opera & Ballett) |
5. apr. 1976 |
Danser (Bandeleder i Pantomime) |
Pinocchio (Den Norske Opera & Ballett) |
4. mar. 1976 |
Danser (Pierrot) |
Nøtteknekkeren (Den Norske Opera & Ballett) |
19. des. 1975 |
Danser (Hr. Stahlbaum, Claras pappa), Danser (Gjest / Rosevals), Danser (Hr. Drosselmeyer) |
Ballettaften - Pas de deux fra Gayané - Symfoni i C - Johannes og Anima - Concerto grosso (Den Norske Opera & Ballett) |
1. okt. 1975 |
Danser (1. sats (Allegro vivo) / 4. sats (Allegro vivace) i Symfoni i C / Johannes´ venn / Skogvesen i Johannes og Anima) |
Ballett verksted -75 - De fire vindene - Nocturne - Ophelia - I morgen? - Bennelong - Let it grow - 8 dager fra kr. 575,- (Den Norske Opera & Ballett) |
2. jun. 1975 |
Scenografi, Koreografi |
Giselle + Allegro Brilliante (Den Norske Opera & Ballett) |
13. feb. 1975 |
Danser (Bondegutt) |
Ballettaften - Raymonda akt III - Strender - Spill med kort (Den Norske Opera & Ballett) |
13. feb. 1974 |
Danser (Czardas / Grande Pas i Raymonda) |
Månerenen (NRK Den Norske Opera & Ballett) |
|
Danser (Samegutt) |
Livsrytmer () |
|
Danser |